Zróbmy razem coś dobrego

Każdy biznes czerpie korzyści z zasobów natury i ma ogromny wpływ na jej kondycję.  Wesprzemy Twoją organizację w projektowaniu i realizacji odpowiedzialnych programów i działań komunikacyjnych wobec środowiska naturalnego, społeczności i Twoich klientów.

Bez greenwashing’owej ściemy. dominika lenkowska piechocka

Masz podobne podejście? Odezwij się do mnie.
Zróbmy razem coś dobrego.

Poznajmy się

Dzień dobry, dominika lenkowska piechocka

stworzyłam Who Will Save The Planet z miłości do natury i z troski o przyszłość moich dzieci i ich dzieci. Jestem blogerką, propagatorką idei less waste, właścicielką linii produktów self-care, ekspertką komunikacji z kilkunastoletnim stażem, facylitatorką, socjolożką z wykształcenia i zamiłowania. Mamą i żoną. Krążę wokół dużego miasta, ale żyję blisko natury. 

Za sobą mam kilkanaście lat realizacji projektów komunikacyjnych dla największych firm w Polsce i na świecie, większość  z nich dotyczyła komunikacji w sytuacjach kryzysowych i komunikacji zmiany. Zebrałam wspaniałe doświadczenie, ale nie zawsze były to tematy zgodne z moimi wartościami. Dziś, prowadząc własną firmę doradztwa komunikacyjnego, mam ogromny przywilej wybierać projekty, które chcę wspierać swoją wiedzą i pasją. M.in. dlatego jako ekspertka przy programie Climate Leadership powered by UN Environment mogę wspierać organizacje w osiąganiu przez nie neutralności klimatycznej.

Jeśli tak jak mi, również Twojej organizacji bliskie są wartości zrównoważonego rozwoju, chcesz promować gospodarkę cyrkularną i wspierać budowanie ekologicznej świadomości wśród Twoich interesariuszy, razem możemy zrobić coś dobrego. dominika lenkowska piechocka

Jestem ciekawa naszej współpracy!

Dominika Lenkowska Piechocka

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook

Znasz kogoś, kto potrzebuje wsparcia?

Daj o nas znać!

Widzisz pole do współpracy?
Napisz do nas.