Koncept marki

WWSTP to z założenia mała marka ze starannie wyselekcjonowanymi unikatowymi produktami, które zachwycają jakością składników, zapachem i minimalistycznym designem w duchu less waste. Są wegańskie i powstały w szacunku do zwierząt. Nie ma u nas miejsca na składniki, które mogą mieć negatywny wpływ na Twoje zdrowie. Przykładem są kosmetyki – mają prosty skład bez powszechnie używanej wazeliny czy silikonów, które są pochodnymi ropy naftowej, nie ma SLS-ów czy parabenów.

Tworzę wyjątkowe produkty, które dostarczają kobietom codziennych inspiracji do podejmowania małych ważnych działań. Mają sprawiać, że jesteśmy coraz uważniejsze, bardziej świadome, lepsze dla siebie, a przy okazji dla naszej planety.

W centrum wartości marki stoją troska o naturę i nas same, jako piękny, ważny i wyjątkowy element przyrody.

Historia WWSTP Selfcare

Produkty i markę WWSTP stworzyłam z wdzięczności za to, co wydarzyło się w ostatnich latach w moim życiu i chęci podzielenia się tym doświadczeniem z innymi kobietami. Z zabieganej, zestresowanej i zmęczonej dziewczyny stałam się dojrzałym, spokojniejszym, pełnym kobiecego ciepła i mądrości człowiekiem.

Osiągnęłam to, bo zrobiłam wiele małych ważnych kroków. Jednymi z nich było wprowadzenie do mojego kalendarza świętego czasu na odpoczynek, lepsze poznanie siebie i docenienie chwili obecnej. Wprowadziłam też ważny czas na moje rytuały mocy.

Traktuj moje produkty, jako cudowne, ekologiczne preteksty do większej i systematycznej troski o siebie.  

Jesteśmy piękną, ważną i wyjątkową częścią natury. Z produktami WWSTP możemy dbać i o siebie, i o nią.

Processed with VSCO with  preset

Zaangażowanie i odpowiedzialność marki

To jest dla nas ważne

Siostrzeństwo

Less waste
i troska o naturę

Troska o
kobiecy dobrostan

Lokalne manufaktury, wyjątkowe składniki

Czujemy potrzebę rozwijania siostrzeństwa i kobiecych więzi.

Angażujemy się już na poziomie przekazów i oferty, przed nami warsztaty, kobiece kręgi.

Troszczymy się, aby produkty i ich opakowania wpisywały się w ideę less waste. Zawsze, gdy to możliwe, wybieramy wegańskie, lokalne składniki. Pakując nasze produkty stawiamy na szkło i materiały z recyklingu.

My, kobiety, jesteśmy piękną, ważną i wyjątkową częścią natury. Cały czas uczy się nas, jak dbać o innych. Czas, abyśmy nauczyły się dbać o siebie. WWSTP inspiruje i tworzy produkty wspierające ten proces.

Starannie selekcjonujemy produkty i ich dostawców, żeby zapewnić wysoką jakość produktów. Najchętniej współpracujemy z lokalnymi manufakturami prowadzonymi przez kobiety, którym ufamy. Chcemy wspierać w ten sposób kobiecą przedsiębiorczość.

Skąd nazwa WWSTP?

WWSTP to akronim od Who Will Save the Planet, nazwy internetowego projektu pełnego inspiracji do życia bliżej natury, z troską o jej i nasz kobiecy dobrostan. Z tym projektem ruszyłam, gdy na świecie pojawiła się Róża, najważniejsza kobieta w moim życiu.

Who Will Save The Planet powstał z miksu miłości do natury, odkrywania siebie i chęci chronienia tego, od czego tak bardzo zależymy – przyrody i własnego poczucia dobrostanu. Who Will Save The Planet powstał również ze zmęczenia tempem miasta i potrzeby stworzenia zielonej oazy, pełnej kobiecego wsparcia. WWSTP materializuje ten miks potrzeb w wyjątkowych, ekologicznych produktach.

Pozostańmy w kontakcie. Zapisz się na Newsletter i odbierz bon o wartości 10 zł na zakupy powyżej 100 zł.

Zapisz się na Newsletter i odbierz 10 zł

Zapisz się na Newsletter i odbierz kod rabatowy o wartości 10 zł na zakupy powyżej 100 zł.

Jeszcze chwilka 🙂

Udało się, sprawdź teraz maila!