ZRELAKSUJ SIĘ JAK KRÓLOWA,
NAWET JEŚLI NIE MASZ NA TO CZASU

Pobierz 11 stronicowy eBook z 66 prostymi przyjemnościami w duchu eko, które nawet
w kilka minut pomogą Ci się odprężyć i napompować endorfinami

Zapisz się na Newsletter, pobierz eBook i ciesz się listą 66 prostych przyjemności.

Jeśli czytasz ten tekst, bardzo możliwe, że chcesz lepiej zatroszczyć się o siebie.
Sprawić sobie przyjemność, wprowadzić do swojej codzienności proste rytuały, które będą dla Ciebie czasem “ładowania akumulatorów”!

Tak właśnie czujesz? Spójrz na tekst poniżej i zobacz, co znajdziesz w eBook’u.

Udostępnij i daj znać o eBooku znajomym

Pobierz eBook i zobacz, co zyskasz:

relaks

Zatroszcz się o siebie, tak, jak o tych,
których kochasz najmocniej.

Ten eBook jest między innymi o tym, że warto poświęcić sobie przynajmniej kilka, kilkanaście jakościowych minut dziennie.
Tyle wystarczy, żebyś poczuła różnicę w jakości swojego życia!

Nie ma niczego ważniejszego niż Twój dobrostan. Od Ciebie wszystko się zaczyna. To, jak się czujesz jest Twoją energią życiową, wpływa na Twoją pracę, na Twoje relacje z innymi.

SKĄD TO WSZYSTKO WIEM?

Nazywam się Dominika i  z pasji tworzę Who Will Save The Planet. Codziennie inspiruję kobiety do podejmowania małych ważnych kroków, takich jak bycie bliżej natury, odpoczynek czy uważniejsze przyglądanie się swoim potrzebom. Widzę, że dzięki takim małym systematycznym działaniom my, kobiety, możemy wyraźnie podnieść jakość swojego życia, a przy okazji być lepsze dla naszej planety

Wiem to, bo przeszłam drogę od zestresowanej dziewczyny z korpo do świadomej siebie kobiety, która odkryła to, jak radzić sobie z ogromnym stresem i presją, która towarzyszyła mi przez większość życia.

Zawodowo zajmuję się komunikacją. Wspieram firmy w promowaniu sukcesów, ale najlepiej zawsze czułam się w rozwiązywaniu ich kryzysów komunikacyjnych. Często staję na pierwszej linii frontu w potyczkach moich klientów z dziennikarzami i stojącymi za nimi niezadowolonymi klientami. Wspieram korporacje w zarządzaniu zmianą. Projektując komunikację trudnych biznesowych tematów pomagam przejść pracownikom przez traumatyczne sytuacje, takie jak chociażby zwolnienia grupowe, przejęcia firm czy zmiany modeli biznesowych, które do góry nogami wywracają ich status quo. Żeby przetrwać w takich mało przyjemnych warunkach, musiałam nauczyć się sztuki negocjacji, rozwiązywania konfliktów, psychologii komunikacji, ale przede wszystkim radzenia sobie z ogromnym stresem.

Potrafię zbudować efektywne zespoły, bo wspieram tworzących je ludzi w odkrywaniu i rozwijaniu swoich silnych stron. Skończyłam szkołę facylitacji Wszechnicy UJ, dzięki której potrafię poprowadzić tak pracę grupy, aby jak najefektywniej mogła wypracować najlepsze rozwiązania swoich problemów.

Pracuję też metodą Design Thinking, dzięki której potrafię twórczo rozwiązywać problemy i tworzyć innowacyjne produkty i projekty. Z wykształcenia jestem socjolożką z dużym zamiłowaniem do psychologii.
Boję się radykałów i zamkniętych umysłów, które myślą o sobie wręcz odwrotnie.

Kocham przyrodę i ludzi, stąd czerpię swoją energię. Cenię dorosłych z ciekawością dziecka. Mam dwoje dzieci i jeszcze jedno małe wewnętrzne, kochającego męża. Sporo mi zajęło, aby nauczyć się, co naprawdę jest ważne w życiu. A Ty już to potrafisz? 🙂

Nie bądź obojętna na swoje potrzeby.

Nic nie dzieje się przypadkowo.

Zaangażuj się i zadbaj, aby nie był to kolejny bezsensownie pobrany eBook, który ściągniesz i nigdy nie otworzysz.

Niech ta lista prostych przyjemności będzie Twoim małym ważnym krokiem do dużych dobrych zmian. Do większej koncentracji na Twoich potrzebach. Jesteś piękną częścią natury, zadbaj o siebie.

Jeśli dotrałaś do tego miejsca,
pobierz ebook,
zapoznaj się z nim
i sięgaj po niego zawsze, kiedy potrzebujesz chwili dla siebie.