Zrelaksuj się jak Królowa,
nawet jeśli brakuje Ci czasu!

Pobierz 11 stronicowy eBook z 66 prostymi przyjemnościami w duchu eko, które nawet w kilka minut pomogą Ci się odprężyć i napompować endorfinami.

Ola@username
Read More
Jesteś wspaniała. Uwielbiam jak nienachalnie mnie inspirujesz do zmian.
Marta@username
Read More
(...) Pokazujesz mi, jak zmieniać świat i siebie na lepsze. I to bez robienia niepotrzebnych rewolucji.
Dominika@username
Read More
Dziekuję, że jesteś.
Agnieszka@username
Read More
Takich mądrych dobrych kobiet potrzeba nam jak najwięcej.
Ewelina@username
Read More
Cieszę się, że Ciebie znalazłam.
Magda@username
Read More
Słuchałam Twojego instagrama ostatnie kilka dni i bardzo Ci dziękuję. Naprawdę pomogłaś mi zachować więcej równowagi i rozsądku swoim instastory.
Previous
Next

Cześć, nie wierzę w przypadki...

Jeśli czytasz ten tekst, bardzo możliwe, że chcesz lepiej zatroszczyć się o siebie.
Sprawić sobie przyjemność, wprowadzić do swojej codzienności proste rytuały, które będą dla Ciebie czasem “ładowania akumulatorów”!
Wpompują w Twoje żyły endorfiny!

Sama mam dwójkę małych dzieci, firmę, dom na utrzymaniu i męża w delegacji przez większość miesiąca. I nie będę Ci teraz ściemniać, że mimo tych wszystkich obowiązków moje życie, to jedna wielka sielanka, bo taka ze mnie “pani porządnisia”.
Dużo zmieniłam w swoim życiu, jest w nim więcej luzu, ale nadal zdarzają się sytuacje, gdy ze zmęczenia chce mi się wyć – traktuję je jako ważny sygnał, żeby natychmiast sobie odpuścić i zatroszczyć się o siebie jeszcze bardziej!

NIKT, mimo wielu kochających wokół osób, nie zatroszczy się o Ciebie tak dobrze, jak Ty sama!

Wiesz na czym czasem się łapię?
Siedzę i bezmyślnie scrolluję media społecznościowe,
wchodzę w długie konwersację z koleżankami przez różne komunikatory, zamiast załatwić to przyjemną rozmową telefoniczną.
Czasem przeglądam sklepy online lub zatapiam się w myślach na temat przeszłości lub rozmyślam niepotrzebnie o przyszłość, która nie istnieje.
To nawet kilkadziesiąt straconych minut w ciągu dnia. Kiedyś znacznie więcej…

W tym eBooku znajdziesz 66 przyjemności i na każdą z nich potrzebujesz mniej niż te kilkadziesiąt minut.

Ba! Znajdziesz tam wiele przyjemności, na które potrzebujesz tylko około 5 minut, a nawet mniej! Nie masz już wymówki dotyczącej braku czasu. 😉 

Powiedz, jakie masz jeszcze inne powody, żeby odbierać sobie prawo do przyjemności? <3

OK. Koniec z wymówkami. Chcę o siebie zadbać.

Pobierz eBook i zobacz, co zyskasz:

Agnieszka@username
Read More
Dziekuję, że jesteś.
Agnieszka@username
Read More
Dziekuję, że jesteś.
Agnieszka@username
Read More
Dziekuję, że jesteś.
Agnieszka@username
Read More
Dziekuję, że jesteś.
Previous
Next

Zatroszcz się o siebie, tak, jak o tych,
których kochasz najmocniej.

Ten eBook jest między innymi o tym, że warto poświęcić sobie przynajmniej kilka, kilkanaście jakościowych minut dziennie.
Tyle wystarczy, żebyś poczuła różnicę w jakości swojego życia!

Nie ma niczego ważniejszego niż Twój dobrostan. Od Ciebie wszystko się zaczyna. To, jak się czujesz jest Twoją energią życiową, wpływa na Twoją pracę, na Twoje relacje z innymi.

Inspiracje od kobiety takiej jak Ty!

Obie mamy marzenia, ambicje i masę obowiązków. Różnią nas szczegóły lub moment życia, w którym jesteśmy.

Przeszłam drogę od zestresowanej, zagubionej dziewczyny do świadomej siebie, dojrzałej kobiety, która w końcu odkryła to, co naprawdę chce robić w życiu i odważyła się zacząć działać.

Tworzę Who Will Save The Planet. Codziennie inspiruję kobiety do podejmowania małych ważnych kroków, takich jak bycie bliżej natury, odpoczynek czy uważniejsze przyglądanie się swoim potrzebom. Wierzę, że dzięki takim małym systematycznym działaniom my, kobiety, możemy wyraźnie podnieść jakość swojego życia, a przy okazji być lepsze dla naszej planety.

Większość zawodowego życia pracowałam jako ekspertka komunikacji doradzając największym polskim biznesmenom i spółkom. Wspierałam ich w promowaniu sukcesów, ale najsprawniejsza byłam w rozwiązywaniu ich kryzysów komunikacyjnych. Często stałam na pierwszej linii frontu w potyczkach moich klientów z dziennikarzami i stojącymi za nimi niezadowolonymi klientami. To wymagało ode mnie opanowania sztuki negocjacji, rozwiązywania konfliktów i psychologii komunikacji. Z ogromnym zaangażowaniem wspierałam duże korporacje w zarządzaniu zmianą.

O zmianie wiem dużo. Projektując komunikację trudnych biznesowych tematów pomagałam przejść pracownikom przez traumatyczne sytuacje, takie jak chociażby zwolnienia grupowe, przejęcia firm czy zmiany modeli biznesowych, które do góry nogami wywracały ich status quo. Potrafię zbudować efektywne zespoły, bo wspieram tworzących je ludzi w odkrywaniu i rozwijaniu swoich silnych stron.

Jako ghostwriter napisałam setki komentarzy i opinii za prezesów, dyrektorów i właścicieli firm.

Skończyłam szkołę facylitacji Wszechnicy UJ, dzięki której potrafię poprowadzić tak pracę grupy, aby jak najefektywniej mogła wypracować najlepsze rozwiązania swoich problemów.

Pracuję też metodą Design Thinking, dzięki której potrafię twórczo rozwiązywać problemy i tworzyć innowacyjne produkty i projekty. Z wykształcenia jestem socjolożką z dużym zamiłowaniem do psychologii.
Boję się radykałów i zamkniętych umysłów, które myślą o sobie wręcz odwrotnie.

Kocham przyrodę i ludzi, stąd czerpię swoją energię. Cenię dorosłych z ciekawością dziecka. Mam dwoje dzieci i jeszcze jedno małe wewnętrzne, kochającego męża. Sporo mi zajęło, aby nauczyć się, co naprawdę jest ważne w życiu. A Ty już to potrafisz? 🙂

UWAGA, nie bądź obojętna na swoje potrzeby!

Nic nie dzieje się przypadkowo.

Zaangażuj się i zadbaj, aby nie był to kolejny bezsensownie pobrany eBook, który ściągniesz i nigdy nie otworzysz.

Niech ta lista prostych przyjemności będzie Twoim małym ważnym krokiem do dużych dobrych zmian. Do większej koncentracji na Twoich potrzebach. Jesteś piękną częścią natury, zadbaj o siebie.

Jeśli dotrałaś do tego miejsca,
pobierz ebook,
zapoznaj się z nim
i sięgaj po niego zawsze, kiedy potrzebujesz chwili dla siebie.